Zabezpečení

Poskytujeme odborné a profesionální služby jak v oblasti zabezpečení domu, bytu, kanceláře, tak i komerčních a průmyslových objektů či ochrany osob. Na základě vašich požadavků navrhneme řešení na míru a po odsouhlasení provedeme montáž zařízení včetně připojení k pultu centrální ochrany a následného záručního i pozáručního servisu.

Datový zdroj 8

CCTV

Kamerové systémy

Nabízíme návrh, montáž a servis spolehlivých CCTV Kamerových systémů pro rodinné domy, obchody, restaurace, komerční a průmyslové objekty. Nainstalované kamerové systémy vám zajistí nepřetržitý dohled nad vaším majetkem. Kamerový systém může být doplněn o záznamové zařízení, kde se záběry kamer ukládají po stanovenou dobu a vy můžete pomocí počítače, tabletu nebo chytrého telefonu kdykoliv vzdáleně nahlížet jak do on-line obrazu vybraných kamer, tak do uloženého záznamu.

Zabezpečení

CCTV

Kamerové systémy

K monitoringu vámi stanovených prostorů, a následnému uložení záznamů, slouží CCTV Kamerové systémy. Ty vám zajistí záznam ve vysoké kvalitě a online přístup pomocí aplikace v telefonu, tabletu nebo počítači. Díky kamerovému systému máte možnost zpětné kontroly vašeho objektu. 

Druhy kamerových systémů v naší nabídce:

IP kamery jsou také nazývány jako síťové kamery. Záznam pořízený IP kamerou je odesílán na vzdálené úložiště, a lze jej sledovat v reálném času na mobilním telefonu nebo počítači. Jejich výhoda tkví v mnoha možnostech instalace (zeď, strop či podhled).

Analogové turbo HD kamery se, co se týče kvalit, bez problémů vyrovnají IP kamerám. Tyto kamery umožňují jednodušší instalaci a nabízí zajímavou cenu. Díky tomu se mohou stát kompromisem IP kamer, přičemž, stejně jako IP kamery, pořizují kvalitní záznamy.

Web kamery jsou také většinou nazývány jako vnitřní kamery v provedení Cube.

Kamery mají integrované připojení k WiFi síti a jejich obraz lze sledovat přímo na mobilním telefonu, tabletu či notebooku i dalších zařízeních, kde je nainstalována aplikace pro komunikaci s kamerou. Pro uložení záznamu je využívána SD karta.

Kamery jsou buď stacionární nebo se zabudovanou jednotkou pro otáčení/naklánění.

WEB kamery lze využít pro chodby, velké prostory, zasedací místnosti, obchody a další prostory.

Uvažujete o instalaci CCTV kamerového systému? Nebo potřebujete pouze poradit? Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře, rádi vám pomůžeme!

kam_s 04
Datový zdroj 7

DZO

Digitální záznam obrazu

Instalujeme kvalitní digitální záznamové jednotky značek Dallmeier či DVR Mitsubishi. Pro maximální spolehlivost navrhujeme a sestavujeme počítače přesně podle požadavků konkrétní aplikace. Samozřejmostí je dálkový monitoring po počítačové síti nebo internetu.

Zabezpečení

DZO

Digitální záznam obrazu

Digitální záznam obrazu se nejčastěji používá k záznamu analogového obrazu, pořízeného CCTV kamerami. Patří k nejrozšířenějším typům záznamů. S neustále se zlepšující technologií výroby síťových kamer se kvalita záznamových systémů zlepšuje.

Síťové kamery je vhodné použít zejména pro rozsáhlé areály, kde pomohou k urychlení a zjednodušení celého procesu, zároveň šetří finance za kabeláž. Kvalita přenosu videosignálu digitální cestou se zvyšuje úměrně se zvyšováním výkonu Ethernet sítí. Potřebujete kvalitní Digitální záznam obrazu od profesionálů? Jsme tu pro vás, kontaktujte nás!

Nabízíme tyto Digitální záznamy obrazu:

 • Dallmeier electronic
 • VGuard
 • Mitsubishi
dig záznam 105
Datový zdroj 1

EPS

Elektrická požární signalizace

Zajišťujeme odbornou montáž a servis systémů Elektronické požární signalizace. K instalaci používáme pouze kvalitní a ověřené technologie, které vám zaručí 100% ochranu vašeho majetku. Dbáme na individuální přístup, na všem se s námi domluvíte!

Zabezpečení

EPS

Elektrická požární signalizace

Základním prvkem požárně-bezpečnostního systému EPS (Elektrická požární signalizace) jsou různé typy protipožárních hlásičů od optických, přes tepelné, kombinované, lineární a speciální hlásiče. Signály jednotlivých hlásičů vyhodnocuje ústředna systému a podle nastavených parametrů informuje obsluhu nebo přímo centrálu HZS o vyhlášeném stavu. EPS pomáhá předcházet zejména ztrátám na životech či škodám na majetku.

Připravíme vám návrh Elektronické požární signalizace, provedeme montáž a zajistíme také servis technologií. Proč si zvolit nás? Nabídneme vám proškolené a zkušené techniky, poctivou práci, flexibilitu a individuální přístup.

Máme oprávnění odborně montovat:

 • Lites
 • Schrack
 • Zettler
 • BOSCH
poz_s 04
Datový zdroj 5

EZS

Elektronické zabezpečovací systémy

Provedeme kompletní zabezpečení vašeho objektu pomocí Elektronického zabezpečovacího systému, který se nově označuje jako Poplachový zabezpečovací a tísňový systém PZTS. Zajistíme vám zabezpečovací systém domu, bytu, prodejny, komerčního a nebo průmyslového objektu od návrhu až po realizaci.

Zabezpečení

EZS

Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronický zabezpečovací systém EZS se skládá z ústředny, ke které jsou připojeny drátové nebo bezdrátové prvky střežení. Zde jsou pak na základě těchto signálů vyhlášeny poplachové stavy. Jednotlivé typy hlásičů detekují narušení objektu pohybem, hlukem, rozbitím skla, otřesy, požárem, únikem vody, sejmutím obrazu nebo vystavovaného předmětu, únikem plynu nebo přítomností CO2, otevřením okna nebo dveří a dalšími narušeními.

Vyhlášení poplachu pak může být lokální sirénou, přenosem na zadaná telefonní čísla, nebo přenosem na PCO hlídací agentury. Systém lze doplnit kamerami, které současně s vyhlášením poplachu odesílají snímek konkrétního místa napadení.

PROČ ZVOLIT EZS OD NÁS?

 • Profesionální zabezpečení domu, bytu či firmy
 • Ovládání periferií (chytrá domácnost)
 • Dálkové zapínání/vypínání a ovládání zámků
 • Zkušení a proškolení technici
 • Individuální přístup a návrh na míru objektu

Aby došlo k eliminaci falešných poplachů (vyvolaných například domácími zvířaty), je nutné provést odbornou instalaci proškoleným technikem. Kontaktujte nás, rádi vám nabídneme své služby a vytvoříme návrh instalace na míru vašim potřebám.

zabezp_s06
Datový zdroj 3

EVS

Přístupové systémy

Zajistíme vám a vaší firmě spolehlivý přístupový anebo docházkový systém, který slouží k identifikaci osob, opravňuje je pak ke vstupu do vybraných prostor nebo může být také rozšířen na evidenci docházky s propojením do účetnictví. Systém může být dále rozšířen na stravovací systém, skladový systém, případně o dohled nad výrobním procesem. Provedeme komplexní instalaci od návrhu až po realizaci. Také vám poskytneme záruční i pozáruční servis. S námi získáte přehled!

Zabezpečení

EVS

Přístupové systémy

Moderní přístupové systémy v sobě skrývají hned několik výhod. Kontrolují vstup či vjezd do vašeho objektu i do jednotlivých prostor a umožňují rozšíření o docházkový, stravovací, skladový systém. Navíc pomocí nich lze provádět kontrolu výrobních procesů a to za pomoci speciálního identifikačního média, kterým může být kontaktní i bezkontaktní čip nebo karta. Ten nelze zkopírovat, čímž je zajištěna preventivní ochrana před zneužitím.

Nabízíme vám komplexní řešení a odbornou instalaci spolehlivých docházkových systémů. Instalaci provádí naši zkušení odborní technici. Rádi vám také poskytneme poradenství. Obraťte se na nás!

Instalujeme docházkové systémy Aktion:

 • Přístupové a docházkové systémy
 • Návaznost na další subsystémy (objekt lze rozdělit do zón)
 • Umožnění přístupu do konkrétních oblastí – blokace dveří
 • Evidence návštěv, přístupová práva pro skupiny osob
 • Identifikace SPZ – kontrola vjezdu vozidel
 • Objednávky a odběry stravného
 • Biometrická identifikace, čipy, karty, klíčenky
prist_s 07