Vratová technika a pohony

Zajišťujeme prodej, montáž a servis profesionální vratové techniky včetně pohonů. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkovi, kvalitní technologie a poctivou práci. Máme bohaté zkušenosti, které čerpáme již od roku 1993.

Datový zdroj 11

Garážová vrata

Naše společnost se zabývá dodávkou, montáží a servisem garážových vrat od výrobců LOMAX a HŐRMANN. Dodáváme garážová vrata sekční, garážová vrata výklopná i vrata rolovací. Z široké nabídky si můžete vybrat garážová vrata přesně podle svých požadavků.

Vratová technika a pohony

Garážová vrata

Dodáváme a montujeme garážová vrata té nejlepší kvality od německého výrobce vratové techniky společnosti HŐRMANN a největšího výrobce vratové techniky v České republice společnosti LOMAX. Společně s naší odborností a mnohaletými zkušenostmi se můžeme zaručit za tu nejvyšší spolehlivost a bezpečnost námi montovaných privátních i průmyslových vrat.

V naší široké nabídce garážových vrat naleznete velké množství barevných variant, vzorů i rozměrových možností. Díky tomu vyhovíme i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Máte zájem o garážová vrata od nás? Neváhejte nám napsat prostřednictvím poptávkového formuláře.

graz02
Datový zdroj 11

Brány a závory

Provádíme dodávku a montáž vjezdových bran a závor s automatickým pohonem. Klademe důraz na kvalitu, spolehlivost, ale také bezpečnost instalovaných technologií. S námi máte jistotu odborného provedení montáže!

Vratová technika a pohony

Brány a závory

Specializujeme se na instalace vysoce kvalitních automatických pohonů od výrobců značek HŐRMANN, DÍTEC, BFT a další. Tyto pohony zajišťují pohodlné automatické otevření vašich křídlových či posuvných brán. Také instalujeme automatické pohony garážových vrat, které vám usnadní parkování v garáži. Pohony jsou navíc snadno ovladatelné a vyznačují se dlouhou životností. Též dodáváme a montujeme FAC komponenty pro všechny typy bran.

Naším cílem je uspokojit požadavky našeho zákazníka a zajistit mu co největší komfort v ovládání zařízení. Též klademe důraz na prvotřídní kvalitu, bezpečnost a záruční i pozáruční servis.

Potřebujete provést montáž brány, závory či vrat? Zavolejte nám nebo nás kontaktujte pomocí poptávkového formuláře.

zavora003