Ozvučovací technika

Zajišťujeme komplexní ozvučovací techniku a ozvučení veřejných prostranství (obecní rozhlas), komerčních prostorů a sportovišť. Využíváme výrobky tuzemských dodavatelů DEXON, APART, SIMETRIX a TOA. Dbáme především na vysokou kvalitu námi instalovaných technologií a zajistíme profesionální ozvučení celého prostoru či objektu.

Datový zdroj 10

ozvučení veřejných prostorů

Dodáváme a montujeme zvukovou techniku pro ozvučování veřejných prostorů, například ozvučení sportovních hřišť, závodního rozhlasu, školního rozhlasu i další plošné ozvučení. Zajišťujeme také servis ozvučení veřejných prostorů. Kontaktujte nás se svým požadavkem a rádi vám vytvoříme návrh na ozvučovací systém.

Ozvučovací technika

Ozvučovací technika

S technologií jsme vždy o krok napřed

Ozvučíme vše, co budete potřebovat. Namontujeme místní rozhlas, ozvučíme čekárnu u lékaře či přepážku na poště. Instalované ozvučovací systémy jsou používány k distribuci řeči nebo hudby a přenášejí nahrané nebo živě publikované informace. Zabýváme se také instalací ozvučení ve státních institucích, školách, průmyslových objektech či v obchodních centrech.

Zajišťujeme též ozvučení přepážek, kde je nainstalované bezpečnostní neprůstřelné sklo. Přes toto sklo není slyšet, proto je nutné instalovat z obou stran komunikační zařízení, přenášející zvuk osobě na druhé straně a opačně.

Evakuační rozhlas

K řízené evakuaci osob slouží evakuační rozhlas, který upozorní na nebezpečí požáru, vzniklé havárie vody či plynu nebo na živelné pohromy. Evakuační rozhlas je nedílnou součástí požárně bezpečnostních technologií. Je instalován v prostorech s větším množstvím lidí, jako jsou obchodní centra, nádraží, letiště, sportovní haly a další prostory. Napojuje se na elektrickou požární signalizací EPS a v případě vyhlášení poplachu dojde k automatickému přerušení jakéhokoliv jiného hlášení. Evakuační rozhlas informuje, kde se nachází únikový východ a poskytne informace o dané situaci.

Nabízíme evakuační rozhlas TOA a PAVIRO.

ozvuc_tech01