Elektroinstalace a IT sítě

Provádíme kompletní realizace elektroinstalace v domech, bytech, průmyslových objektech nebo komerčních zařízeních. V této oblasti se pohybujeme již od roku 1993 a důkazem kvalitně odvedené práce jsou naši spokojení zákazníci.

Datový zdroj 9

IT sítě

V rámci poskytování komplexních služeb zajišťujeme svým zákazníkům také IT sítě. Nabízíme instalaci rozvodů jak pro digitální, tak i pro satelitní vysílání či montáž telefonních ústředen. Také vám zajistíme připojení k síti nebo pomůžeme s výběrem poskytovatele.

CO NABÍZÍME?

Pobočkové ústředny 2N

S pobočkovými ústřednami získáte komplexní řešení telekomunikačního provozu ve vašem objektu. Nabízíme telefonní ústředny, které jsou lehce rozšiřitelné o jakoukoliv linku, ať se již jedná o vnitřní, státní nebo GSM. Samozřejmostí je možnost přidání melodií v čekárně interní komunikace nebo oblíbený „šetřící automat“.  Pro velké aplikace telefonních rozvodů poskytujeme speciální ústředny do stojanových rozvaděčů (RACK).

Zjistěte více o pobočkových ústřednách, napište nám do poptávkového formuláře, co vás zajímá.

Domácí telefon

Domácí telefony jsou v privátním i průmyslovém odvětví nedílnou součástí oblasti komunikace. Naše společnost se zaměřuje na ověřené značky 2N, FERMAX, DAHUA, HIKVISION, VIDEX. Z široké nabídky audio i videotelefonů jsme schopni zákazníkovi doporučit tu nevhodnější variantu pro uspokojení jeho potřeby.

Internet, digitální vysílání TV, satelitní příjem

Nabízíme vám instalaci antén pro pozemní vysílání a parabol po satelitní příjem. Také zajistíme pokládku kabelových rozvodů a konečné nastavení přijímačů. Rozvody pro oba typy vysílání instalujeme u rodinných domů, disponujících třemi i více TV zásuvkami, nebo do bytových domů s několika dalšími byty.

Nastavíme vám připojení k internetu, rozvedeme od modemu či routeru strukturovanou kabeláž odpovídajícího standartu nebo nainstalujeme bezdrátové spojení. Také vám rádi připojení k síti Internet zařídíme u vámi požadovaného poskytovatele, nebo pomůžeme se samotným výběrem vhodného dodavatele.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás.

Pokrytí DVBT signálem v ČR

Čeká nás přechod na nový standard DVB-T2

Současné digitální televizní vysílání ve formátu DVB-T bude v brzké době ukončeno a nahradí jej úspornější standard DVB-T2. Postupně v období od listopadu 2019 do poloviny roku 2020 dojde k vypnutí hlavních vysílačů současných DVB-T sítí. Ke konci června 2020 by měl být proces přechodu na DVB-T2 ukončen.

Pokud Vám označení DVB-T2 a H.265/HEVC nic neříká a nevíte, zda potřebujete anténu, televizi či set-top box, obraťte se na nás.

Multiplexy:

Provozovatel: Česká televize
Programy: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport  (7 stanic Českého rozhlasu)
TV ČT 1TV ČT 2TV ČT 24TV ČT 4

Provozovatel: České Radiokomunikace a.s.
Programy: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
TV NovaTV PrimaTV Nova CinemaPrima COOL

Provozovatel: Czech Digital Group
Programy: Z1, Public TV a Rádio Proglas
tv_z1TV Public TV

Provozovatel: od ledna 2012 je to Digital Broadcasting
Programy: ČT 1 HD, Nova HD, a Fanda.